کیفیت رمز موفقیت شرکت تولیدی و صنعتی کابلساران تاسیس ۱۳۵۵ تولیدکننده انواع سیم و کابل شرکت تولیدی و صنعتی کابلسازان تاسیس ۱۳۵۵ بیش از ۴۵سال تجربه شرکت تولیدی و صنعتی کابلسازان تاسیس ۱۳۵۵

شرکت تولیدی و صنعتی کابلسازان


شرکت تولیدی و صنعتی کابلسازان از سال ۱۳۵۵ به نام شرکت P.P در تهران، خیابان فداییان اسلام شروع به کار کرد، در ابتدا محصولات شرکت انواع سیم و کابل‌های تلفنی و پس از آن سیم‌های کواکسیل بود.

در سال ۱۳۷۱ همراه با توسعه شرکت، کارخانه به شهر کرج انتقال یافت و موفق به افزایش ظرفیت تولید تا ۱۰۰۰ تن در سال شد.
استقبال مصرف‌کنندگان و نیاز بازار مصرف به کابل‌های تخصصی، شرکت کابلسازان را بر آن داشت تا با بهره‌گیری از متخصصین و کارشناسان این صنعت و همچنین بکارگیری تکنولوژی جدید، قدم در راه تولید کابل‌های کنترل ساده و شیلددار گذارد. بطوریکه اکنون یکی از معدود تولیدکنندگان این نوع کابل‌ها با تعداد رشته بالا می‌باشد.

اعتقاد راسخ ما، درک نیاز و جلب رضایت مشتریان بوده و تمام امکانات خود را برای نیل به این مقصود به کار گرفته و با دریافت گواهینامه ISO 9001-2000 از موسسه DNV، این مهم را بر لوح عملکرد شرکت، نگاشته‌ایم.

امنیت محصولات تولیدی، گام دیگری است در ارتقاء دیدگاه شرکت نسبت به حصول معیارهای علمی و اصل مشتری‌مداری در صنعت سیم و کابل که با دریافت نشان CE از موسسه DNV، این مهم نیز محقق گردید.
جلب رضایت مشتریان و ثبات در کیفیت اصولی هستند که پایبندی به آنها افتخار ماست.

چه کار می‌کنیم

تولیدکننده سیم و کابل

تولید انواع سیم و کابل‌های صنعتی و ساختمانی در مقیاس ملی و بین المللی با تکیه بر کیفیت و مرغوبیت و استفاده از از ماشین آلات روز، هدف شرکت کابلسازان همواره ارائه بهترین کیفیت کالا برای مصرف کنندگان بوده و جلب رضایت مشتریان و ثبات در کیفیت، اصولی هستند که پایبندی به آن ها افتخار ماست.

خرید و فروش سیم و کابل

شرکت تولیدی و صنعتی کابلسازان مفتخر است در کنار ارائه خدمات شرکت، کلیه محصولات را به صورت مستقیم و بی واسطه عرضه نموده تا مشتریان به بهترین شکل کالای خود را خریداری نمایند، و رسالت خود را در توسعه فرهنگ استفاده از کالای مرغوب و استاندارد به انجام رساند.

درباره سیم و کابل‌ها

  • اول
  • دوم
  • سوم

روکش سیم و کابل‌های تولیدی توسط شرکت کابلسازان، از جنس پلی وینیل کلراید PVC می‌باشد. این کامپاند پلیمری به دلیل دارا بودن مزایای قابل توجهی نظیر سبک بودن، استحکام، مقاومت الکتریکی بالا، عدم پیش روی شعله و … در صنعت سیم و کابل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

محصولات تولیدی کابلسازان طیف گسترده‌ای برای خرید سیم و کابل در سایزهای مختلف و تنوع بالا را فراهم کرده است. در این میان می‌توان به محصولات سیم و کابل قابل انعطاف، کابل کنترل قابل انعطاف، کابل قدرت نیمه افشان، کابل نصب ثابت مسی، کابل افشان و.. اشاره کرد.

هادی محصولات شرکت تولیدی و صنعتی کابل‌سازان از مرغوب‌ترین مس و آلومینیوم موجود تهیه شده است. خلوص مس به کار رفته در سیم و کابل های ما حداقل ۹۹درصد می‌باشد. ارائه بهترین کیفیت در دستور کار شرکت و تمامی پرسنل بوده و امید رضایت مشتریان محترم را تامین نماید.

اطلاعات بسته‌بندیامنیت محصولات تولیدی کابلسازان، گامی است در ارتقاء دیدگاه شرکت نسبت به حصول معیارهای علمی و اصل مشتری‌مداری در صنعت سیم و کابل که با دریافت نشان CE از موسسه DNV، این مهم نیز محقق گردید.
اعتقاد راسخ ما، درک نیاز و جلب رضایت مشتریان بوده و تمام امکانات خود را برای نیل به این مقصود به کار گرفته و با دریافت گواهینامه ISO 9001-2000 از موسسه DNV، این مهم را بر لوح عملکرد شرکت، نگاشته‌ایم.

تماس با ما

کارخانه:
کرج، جاده قزل حصار، روبروی بیستم کمال‌آباد، خیابان شریعتی، پلاک ۱

شماره تماس:۰۹۱۹ ۵۱۶۶۱۳۰ ایمیل:sales@kablsazan.com وب سایت:www.kablsazan.com

© کپی‌رایت 1400 - تمام حقوق محفوظ و متعلق به کابلسازان می‌باشد. طراحی، اجرا و پشتیبانی: www.meysam.org