بیشتر سفر کنید تا خودتان را کشف کنید

مسافرت به شما امکان می‌دهد که برای مدتی از دوستانی که همیشه در کنارشون بودید دور باشید. این جدایی به شما کمک میکنه عمق دوستی را بفهمید. وقتی از سفر برگشتید دوست دارید که باز هم ارتباطتان را با دوستانتون ادامه بدید یا در زمان دور بودن فهمیدید که رابطتون با اونها واقعا توخالی بوده.

شروع

محبوب ترین سرویس های ما

محبوب ترین سرویس های ما که ما را از دیگران متمایز کرده است

رزرو هتل

احتمالاً خیلی از ما همین چند سال پیش را به خاطر داریم که هنوز امکان رزرو آنلاین هتل فراهم نبود؛ در آن زمان مجبور بودیم بعد از رسیدن به مقصد هتل‌مان را رزرو کنیم.

رزرو پرواز

بزرگترین و معتبرترین سایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس در کشور است و در این مدت توانسته رضایت درصد قابل توجهی از کاربران را به دست بیاورد.

رزرو مقصد

در سال‌های اخیر شتاب زندگی روزمره بالا رفته‌است و به‌تبع آن، ما زمان کمتری برای چیدن مقدمات سفر در اختیار داریم؛ مجبوریم از کمترین زمان‌هایمان بهترین استفاده را ببریم،

جوهر روح انسان اکتشافات است

شما می‌تونید مطلب و کتاب‌های زیادی در مورد تخت جمشید، پاسارگاد، روم باستان و ... بخونید. حتی در مورد نمونه‌های خارجی فیلم هم ببینید اما مطمئن باشید وقتی برای اولین بار آنجا را ببینید تازه متوجه آنچه که قبلا خوانده یا شنیده‌اید می‌شوید.

بیشتر بدانید

تور پاریس

5 روز

ما به درستی گردشگر خود را راهنمایی میکنیم

5 میلیون تومان

ما به شما پیشنهاد جدیدترین تورمان را میدهیم

مطمئن باشید سفری بی نظیر با اکتشافاتی جدید پیش روی شما خواهید بود

تور هند

5 روز

مطمئن باشید سفری بی نظیر با اکتشافاتی جدید پیش روی شما خواهید بود

3 میلیون تومان

تور هلند

8 روز

مطمئن باشید سفری بی نظیر با اکتشافاتی جدید پیش روی شما خواهید بود

10 میلیون تومان

تور فرانسه

یک هفته

مطمئن باشید سفری بی نظیر با اکتشافاتی جدید پیش روی شما خواهید بود

20 میلیون تومان

نظرات مشتریان ما

برترین مشتری ها از آن ماست . ما قدر دان شما و نظرات ارزشمندتان هستیم

جستجو مناسب و مقرون به صرفه برای تور خود

ما به شما این تضمین را می دهیم که از خرید خود نه تنها پشیمان نشوید بلکه هر بار مشتری خود ما شوید. بهترین قیمت ها را فقط از ما بخواهید...

بیشتر بدانید

جستجو در پکیج ها

جدیدترین مطالب بلاگ

جدیدترین مطالب آموزنده ما را از دست ندهید

سفر به شما یک فرصت نادر برای تنهایی و شروع دوباره می‌دهد

شما در شرایط عادی همیشه در دانشگاه، محل کار و... هستید. عملا در دنیای امروز شما امکان تنها بودن یا ندارید. منظورم از تنهایی اینه که برای مدتی بتونید با خودتون خلوت کنید و زندگیتون را هرس کنید.

فرصت دور بودن از تکنولوژی

همه ما یادمون رفته دوران بدون تلفن همراه، لپ تاپ و اینترنت چطور بود. شما در سفر به صورت اتوماتیک دسترسیتون به تکنولوژی و اینترنت کم میشه.

سفر کمک می‌کند که زمان بیشتری داشته باشید

اگر همیشه به فکر اتفاق بعدی باشید و انتظار آن را بکشید اصلا سفر خوبی نخواهید داشت. سفر به شما یاد می‌دهد که باید در لحظه زندگی کنید و از زمانی که در حال حاضر دارید بهترین استفاده را کنید.